polish your English – Sprachschule Kraft

Douglasstraße 34, 76133 Karlsruhe

Mein Name ist Kinga Kraft. Ich bin seit 2002 selbstständige Sprachlehrerin für Englisch.(Quelle)

Google Bewertungen

5,0
34 reviews
 • HELA HEMRITI
  HELA HEMRITI
  a year ago

  An amazing teacher and an amazing person. I would recommend this course for all levels.

 • Shuxiao Ding
  Shuxiao Ding
  3 years ago

  Best language school in Karlsruhe! Mrs. Kraft is very patient and always plans the courses individual for her students with different goals. The one-to-one course is very efficient to improve the English skill. The time of course is also flexible as you wish. As student you can just enjoy the course here.

 • Wioleta Strzelczyk
  Wioleta Strzelczyk
  a month ago

  Rozpoczęcie nauki w tej szkole było najlepszą decyzją! Wcześniej wypróbowałam już kilka miejsc/osób i była to nieefektywna męczarnia. Cieszę się, że trafiłam na Kingę, bo jest to przemiła osoba, która naucza z wielką pasją. Przede wszystkim wie co robi i ma ogromną wiedzę nie tylko o języku, ale także o metodach jego nauczania. Sposób nauczania dobierany jest indywidualnie do każdego ucznia, w zależności od jego potrzeb i poziomu. Atmosfera na zajęciach jest tak przyjemna, że w ogóle nie czuje się stresu związanego z barierą językową. Kinga ciągle motywuje do dalszej nauki i postępów, a także weryfikuje czy to co otrzymuję na zajęciach jest tym czego oczekuje/potrzebuję oraz czy podoba mi się forma zajęć. Szczerze polecam!

 • Premic Premic
  Premic Premic
  a month ago

  Pełen profesjonalizm i bardzo miła osoba. Bezpośrednia, łatwo nawiązująca kontakt i nić porozumienia ze studentem. Potrafiąca zweryfikować poziom umiejętności osoby, która się uczy i następnie odpowiednio dostosować tok nauczania. Cierpliwa i potrafiąca przekazać wiedzę. Serdecznie polecam:).

 • Teresa Fijalkowska
  Teresa Fijalkowska
  a month ago

  I am very impressed with the work of this school. Each lesson is carefully prepared, the teaching methodology is consistent and effective, and the contact with the teacher is perfect. I can write with full responsibility that since I started cooperation, my level of English has been increasing from one lesson to another.

Bewertung abgeben

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Preis & Leistung
Unterricht & Konzept
Inhalt & Materialien
Betreuung & Orga